3 بازیکن استقلال و سایپا در بازی دیروز پنالتی خراب کردند تا افسوس فرصت از دست رفته را بخورند قائدی مهاجم استقلال اولین نفری بود که پنالتی اش را خراب کرد.

مهدی قائدی خیلی زود روحیه خود را باخت اتفاقی که به ضرر استقلال تمام شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

پس از اینکه آرمین سهرابیان اولین پنالتی آبی ها را گل کرد، بازیکنی که برای زدن پنالتی به سمت محوطه جریمه قدم برداشت مهدی قائدی بود. مهاجمی جوان و کم تجربه که بعید است پیش از این پنالتی زدن در چنین فضای حساسی را تجربه کرده باشد.

قائدی که آشکارا آماده چنین چالش حساس و پر اهمیتی نبود، پنالتی اش را بد زد و آن را از دست داد اما این همه ماجرا نیست.

بزرگترین فوتبالیست های جهان هم بارها و بارها پنالتی های خود را گل نکرده اند اما آیا قرار است پس از هر پنالتی زیر گریه بزنند و روحیه تمام هم تیمی هایشان را به هم بریزند؟

قائدی دومین پنالتی را خراب کرد و در حالی که هنوز هیچ چیز مشخص نشده بود و رقابت ادامه داشت، گریان به جمع بازیکنان استقلال برگشت و اعصاب و روان آن ها را به هم ریخت.

فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و دیگر پنالتی زنان استقلال به جایی که در آن لحظات استرس زا و تعیین کننده بتوانند تمرکز لازم را داشته باشند، مشغول آرام کردن پسر بچه ای شدند که گویا قصد حرفه ای شدن ندارد. نتیجه این اتفاقات هندی‌گونه هم چیزی جز به هدر رفتن دو پنالتی بعدی استقلال و کنار رفتنی تلخ از جام حذفی نبود.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها