کلیپی از بیرون بردن بازیکن مصدوم کره ای در بازیهای آسیایی از سوی احمدرضا عابدزاده تقدیم شما همراهان عزیز پارس فوتبال می شود. شاید اگرعابدزاده در دیدار پرسپولیس برابر کاشیما در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت با این شیوه منحصر به فرد مانع اتلاف وقت از سوی بازیکنان این تیم می شد!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این کلیپ حرکت تاریخی احمدرضا عابدزاده در نیمه هایی جام باشگاه های آسیا را مشاهده می کنید.

۱۸ اسفند ۱۳۷۵، پرسپولیس در نیمه نهایی جام باشگاه های آسیا به مصاف پوهانگ کره جنوبی رفت و سه بر یک مغلوب شد.
گل پرسپولیس را در این بازی خداداد عزیزی در دقیقه ۸۷ زد که به عنوان یار کمکی به پرسپولیس پیوسته بود. همچنین پرسپولیس از دقیقه ۷۵ با اخراج رهبری فرد ۱۰ نفره شد.
از نکات جالب این مسابقه حرکت احمدرضا عابدزاده بود که بعد از مصدوم شدن بازیکن حریف ، پاهای آن بازیکن را گرفت و او را به بیرون کشید و از زمین مسابقه خارج کرد.

۱۹ آبان ۹۷ پرسپولیس در فینال برگشت لیگ قهرمانان آسیا به مصاف کاشیما آنتلرز ژاپن رفت و با شکست ۲-۰ در مجموع دو دیدار از قهرمانی بازماند. در این دیدار وقت کشی بازیکنان کاشیما آنتلرز مشهود بود ، شاید پرسپولیس در این بازی به همچون عابدزاده ای نیاز داشت تا بازیکنان تمارض کننده تیم کاشیما را به شیوه منحصر به فرد خودش از زمین خارج کند و به این شیوه جلوی اتلاف وقت آنها را بگیرد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها