بارسلونا در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۲-۱ پی اس وی آیندهوون را شکست بدهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاگردان مارک فن بومل در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشتند اما در نهایت این بارسلونا بود که به لطف درخشش لیونل مسی به پیروزی رسید.

بازی با حملات میزبان آغاز شد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۴ دروازه بارسلونا روی یک ضربه آزاد باز شود اما واکنش عالی مارک آندره تراشتگن، دروازه آبی و اناری ها را نجات داد.

پس از آن بازیکنان بارسلونا ابتکار عمل را در دست گرفتند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کردند اما حضور به موقع مدافعان پی اس وی، موقعیت گلزنی را از آنها گرفت.

بازی از سوی هر دو تیم هجومی دنبال می شد و هر یک به دنبال فرصتی بودند تا به گل برسند. در دقیقه ۱۶، این پی اس وی بود که بار دیگر تا آستانه زدن گل پیش رفت اما ضربه پریرا که این بار تراشتگن را مغلوب کرد، به تیر دروازه برخورد کرد تا دروازه بارسا باز نشود.

در ادامه بارسایی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما این برتری، به موقعیت خاصی منجر نشد. تا اینکه در دقیقه ۳۵، روی حرکت خوب لیونل مسی، این فیلیپه کوتینیو بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را مدافع حریف بلوکه کرد.

دو دقیقه بعد، این آرتورو ویدال بود که صاحب دو موقعیت خوب شد اما ضرباتش را دروازه بان و مدافع پی اس وی از مقابل دروازه برگشت دادند تا بازی همچنان بدون گل دنبال شود.

در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم این بازیکنان بارسا بودند که بازی را در دست داشتند اما در آخرین دقیقه این نیمه، باز هم این پی اس وی بود که می توانست به گل برسد ولی ضربه سر دی یونگ روی یک ضربه آزاد، به تیر دروازه بارسا برخورد کرد تا آبی و اناری ها با خوش شانسی، نیمه اول با تساوی بدون گل به رختکن بروند.

نیمه دوم را هم تیم میزبان بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما پس از آن بازی متعادل شد. بازی با همین روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۱، روی حرکت عالی مسی، بارسا به گل رسید.

بعد از یک و دو با عثمان دمبله، مسی که داخل محوطه جریمه آیندهوون صاحب موقعیت شده بود، در حالی که چند مدافع حریف او را احاطه کرده بودند، با یک ضربه تماشایی، دروازه را باز کرد.

برتری بارسا بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۷۰، این تیم به گل دوم رسید. روی یک ضربه آزاد بود که شوت مسی را جرارد پیکه در بین راه قطع کرد و توپ دور از دستان دروازه بان آیندهوون، وارد دروازه شد.

دو دقیقه بعد، روی ارسال خوب دمبله، مالکوم می توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن نوبت بازیکنان میزبان بودند که پیش بکشند و پس از یکی دو موقعیت خوب، سرانجام در دقیقه ۸۲ به گل رسیدند. روی یک حرکت از سمت چپ و ارسال آنجلینیو، این دی یونگ بود که با ضربه سر، دروازه بارسا را باز کرد.

بازیکنان آیندهوون برای زدن گل تساوی پیش کشیدند اما این بارسا بود که می توانست در دقیقه ۸۹، به گل سوم برسد اما باز هم مالکوم این موقعیت را از دست داد و در نهایت بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود بارسا به پایان رسید.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها