برانکو - حسین ترابپور - بیژن تاجیک - شنول گونش - علیرضا بيرانوند - علیرضا بیرانوند

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در شرایطی اردوگاه سرخ‌ها را ترک کرد که در نهایت در جدال تدارکاتی مقابل ازبکستان مورد استفاده قرار نگرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

علیرضا بیرانوند که با نمایش موفق در جام جهانی به نظر می‌رسید توانسته نظر کارلوس کی‌روش را برای شماره یک بودن تیم ملی جلب کند، در جریان دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان شانس بازی به دست نیاورد که ماحصل دوری‌اش از پرسپولیس خط خوردن از لیست بازی مقابل نساجی مازندران باشد.

علیرضا بیرانوند اما به این موضوع کاملا آگاه است که شانس زیادی برای جدال مقابل الدحیل در استادیوم آزادی خواهد داشت و خود را طی فرصت باقیمانده کاملا از نظر روحی روانی مهیای بازی سرنوشت‌ساز سرخپوشان خواهد کرد. پرسپولیس با شکست یک گله در بازی رفت، همچنان شانس بزرگی برای صعود برای خود متصور است و علیرضا بیرانوند در این میان سهم عمده‌ای به خود اختصاص خواهد داد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس در صورتی که موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شود، این تیم تا لحظات پایانی نیز امیدوار به صعود و ثبت گل برتری برابر حریف قدرتمند خواهد بود و این وظیفه او را سنگین خواهد کرد. تسلیم شدن مقابل خط هجومی قدرتمند الدحیل می‌تواند به منزله پایان سرخ‌ها باشد و باید دید علیرضا بیرانوند در کسب نتیجه مدنظر قادر به کلین شیت طلایی فصل خواهد شد یا خیر.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها