کی روش سرمربی تیم ملی ایران در نهایت امضای رسمی خود را پایین برگه فهرست تیم ملی انجام داد کی روش یکی از کم شائبه ترین لیست های تیم ملی را امضا کرد.

اگر چه قرارداد کی روش با تیم ملی تا پایان جام ملت ها است اما اگر نتایج تیم ملی در این تورنمنت قابل قبول باشد فدراسیون فوتبال قرارداد او را تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید خواهد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

گویی شرط فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش در پایان جام ملت ها قهرمانی در این بازی ها یا حضور در دیدار پایانی است. برخی در روزهای گذشته این طور عنوان کردند صرف نظر از هر نتیجه ای در جام ملت ها کارلوس کی روش در پایان این بازی ها تهران را ترک خواهد کرد اما به نظر می رسد این طور نیست.

نشانه های کارلوس کی‌روش برای ماندن قوی تر از رفتن او است. کارلوس کی روش در دوحه با خط خورده ها به طور اختصاصی صحبت کرد و از آنها خواست با حفظ روحیه و هم چنین تمرینات منسجم برای اردوهای بعدی تیم ملی آماده باشند و این طور تصور نکنند تیم ملی برای آنها به خط پایان رسیده است. طبیعتا اگر قرار نبود کارلوس کی روش بعد از جام ملت ها سرمربی تیم ملی باشد نیازی به این صحبت ها با خط خورده ها نبود. از سویی کارلوس کی روش در تازه ترین مصاحبه خود حرفی از رفتن نزده است. تنها به این نکته اشاره کرد آینده در دست خدا است و ادامه حضورش در تهران بستگی به نتایج تیم ملی در جام ملت ها دارد. و این همان شرطی است که فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش گذاشته است. قهرمانی در جام ملت ها یا حضور در بازی نهایی. هر چند برخی می گویند حضور در مرحله نیمه نهایی هم برای تمدید این قرارداد کافی است.

کارلوس کی‌روش پیش از این هم گفته بود کار در تیم ملی ایران را دوست دارم چرا که بعد از ۸ سال حضور در تیم ملی هنوز می بینیم بازیکنان تشنه موفقیت هستند و همواره بازی های پیش رو برای بازیکنان جذابیت داشته است.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها