مسعود تابش

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: مگر جنس شیشه اتوبوس پرسپولیس که شکست از الماس بود که باید ۹ میلیون جریمه بدهیم؟

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آرای انضباطی بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در گفتگو با میزبان اظهارداشت:

به نظرم ما خیلی بیشتر از پرسپولیسی‌ها ضرر کردیم. نمی‌خواهم خیلی در این مورد بحث کنم، ولی فکر می‌کنم برای سپاهان بیشتر از تیم‌های دیگر در صدور آرای انضباطی سخت‌گیری می‌شود.

مسعود تابش افزود:

بار‌ها شاهد بودیم که برای سپاهان آرای سنگینی آمده، ولی با تیم‌های دیگر با لطافت برخورد شده و در نهایت با تذکر به پایان رسیده است. به نظر می‌رسد فقط برای ما اینگونه رای صادر می‌شود. ما حتما در این مورد اعتراض می‌کنیم و امیدواریم تجدیدنظر شود. نمی‌دانم مگر شیشه اتوبوس پرسپولیس که شکست جنسش از الماس بود که باید حدود ۹ میلیون جریمه بدهیم؟ اولین نارنجک را هم پرسپولیسی‌ها زدند و فیلم بازی هم موجود است. هرچند ما پرتاب نارنجک را تایید نمی‌کنیم.‌ ای کاش عامل این تشنج‌ها بررسی می‌شد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد شکایت کومان و کی‌روش استنلی از داور بازی با پرسپولیس (علیرضا فغانی) تصریح کرد:

بازیکنان ما با بی‌مهری روبرو شدند و از اول بازی با برخورد تُند داور مواجه شدند. این دو بازیکن شکایت هم کردند و باید این موضوع بررسی و حتی لبخانی شود. خارجی‌های ما بد حرف نیستند و اتفاقا از سوی داور با برخورد بدی مواجه شدند. البته من همه این موضوعات را به صورت محترمانه گفتم و فقط می‌خواهیم که دوباره این بازی بررسی شود.

مسعود تابش عنوان کرد:

ما در حال حاضر همه تدابیر لازم را به کار می‌گیرم تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم، ولی به نظر می‌رسد محرومیت برای سپاهان عادی شده است. ما از اولین بازی خانگی در ابتدای فصل محروم شدیم و امیدوارم به این موضوع در فصل‌های آینده عادت نکنیم. بار‌ها شیشه اتوبوس سپاهان در شهر‌های دیگر شکست، ولی کسی توجهی نکرد و حتی عنوان هم نشد چه برسد به جریمه باشگاه حریف.

مسعود تابش در خصوص درخواست باشگاه سپاهان برای جذب دشتی و حسینی از سایپا و ذوب‌آهن تصریح کرد:

ما درخواست کتبی خود را به این دو باشگاه ارائه کردیم و ممکن است این انتقال با تبادل بازیکن یا همان پرداخت مبلغی انجام شوذ البته آنها با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و باید دید نظر باشگاه‌های‌شان چیست.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد دعوت پیام نیازمند (دروازه‌بان این تیم) به تیم ملی و حضورش در فهرست کی‌روش برای جام ملت‌های آسیا خاطرنشان کرد:

پیام بازیکن آینده‌دار و شایسته‌ای است و امیدوارم بازیکنان دیگری هم از تیم ما به تیم ملی دعوت شوند، چون لیاقتش را دارند.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها