نیمار

توماس توخل، سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن، معتقد است نیمار از حضور در این تیم رضایت دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

غیبت چند روزی نیمار در تمرینات به دلیل تعطیلات سال جدید باعث شده توماس توخل در مورد بازی دادن به او مردد باشد اما سرمربی PSG در نهایت تاکید کرد خیلی از شرایط نیمار راضی است.

توخل گفت:

“من فکر می کنم در حال حاضر او خیلی خیلی خوشحال است و او بازیکنی حرفه ای، تاثیرگذار بوده که از نظر ذهنی در شرایط خوبی قرار دارد. از نظر من نیمار در پاری سن ژرمن هم در رختکن و هم در زمین احساس خوبی دارد و با نظم و انضباط فراوان، آماری که مشاهده می کنید را به ثبت رسانده است.

ما خیلی از شرایط او راضی هستیم و من احساس می کنم که او می خواهد نشان دهد که می تواند رهبر PSG باشد و این شرایط برای ما بسیار خوب است زیرا بالاتر از همه چیز، او یکی از بهترین بازیکنان جهان است. من باید با خود نیمار صحبت کنم تا دریابم بازی کردن در همه مسابقات برایش خوشایند است یا خیر. در مقابل پونتیوی، او شرایط خوبی از نظر ذهنی و فیزیکی داشت و می خواست ۹۰ دقیقه بازی کند.

باید در مورد زمان بازی کردن او در همه بازی ها صرفه جویی کنیم زیرا مسئولیت این موضوع به طور کامل با من است. اینکه او با شرایط ذهنی مناسب، زودتر به تمرینات بازگشته خوشحال کننده است اما من منتظرم او به مرز ۱۰۰% آمادگی که چند هفته پیش قرار داشت برسد زیرا نیمار بازیکنی تاثیرگذار است.”

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها