گل سامان قدوس ملی پوش ایرانی آمی ین در میان ۵ گل برتر نیم فصل لوشامپیونه قرار گرفت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در ویدئویی که تقدیم می شود پنج گل برتر از بازیکنان حاضر در جام جهانی شاغل در نیم فصل لوشامپیونه شامل گل هایی از آنخل دی ماریا ، سامان قدوس ، کیلیان امباپه ، فلورین تائوین و اسماعیل سار را مشاهده می کنید. گل سامان قدوس ملی پوش ایرانی آمی ین در حالی یکی از ۵ گل برتر این رقابت هاست که که ستارگان نامداری همچون نیمار در این لیست جایی ندارند.

لیگ ۱ به معنی اولین لیگ در کشور فرانسه است. این لیگ به لوشامپیونه نیز معروف است. زمان فعالیت لیگ ۱ از آگوست تا می است و بعد از لیگ برتر انگلستان، لالیگای اسپانیا، بوندس‌لیگا و سری آ ایتالیا پنجمین لیگ برتر اروپا شناخته می‌شود. در حال حاضر سنت اتین با ۱۰ قهرمانی در لیگ لوشامپیونا رکوردار است و همچنین مارسی و نانت و موناکو نیز به ترتیب با ۹ قهرمانی و ۸ قهرمانی به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند تعداد تیم‌های حاضر در این لیگ ۲۰ تیم بوده و از معروفترین تیم‌های این لیگ می‌توان به المپیک لیون، المپیک مارسی، پاری سن ژرمن، سن-اتین و موناکو اشاره کرد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها