آرسنال در دیداری خارج از خانه موفق شد با نتیجه ۲-۱ نیوکاسل را شکست بدهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های آرسنال و نیوکسل در بازی های لیگ برتر انگلیس ۲۴ شهریور ۹۷ که این بازی با برتری ۲-۱ آرسنال به پایان رسید.

توپچی ها که فصل را خوب شروع نکرده بودند، بعد از دو پیروزی مقابل وستهام و کاردیف، امروز توانستند در خانه نیوکاسل به برتری برسند تا همچنان در مسیر پیروزی گام بردارند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۰، بازیکنان نیوکاسل صاحب اولین موقعیت جدی شدند اما حضور به موقع شکودران مصطفی، مانع از گلزنی آیوزه پرز شد.

در ادامه تیم میزبان عملکرد بهتری داشت و بازی را در دست گرفت. در دقیقه ۲۱، اشتباه مصطفی می توانست به گل اول بازی منجر شود اما سوکراتیس مانع از گلزنی مورفی شد.

یک دقیقه بعد، بار دیگر مورفی روی دروازه نیوکاسل خطرساز شد اما پتر چک با یک واکنش به موقع، توپ را دفع کرد. در دقیقه ۲۴، نوبت آرسنالی ها بود که با حرکت خوب اوزیل و پاس در عمق او صاحب موقعیت شوند اما فرناندز مانع از گلزنی پیر امریک اوبامیانگ شد.

حملات توپچی ها ادامه پیدا کرد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، این تیم می توانست در دقیقه ۳۳ به گل برسد ولی آرون رمزی با یک ارسال بد، این فرصت را از دست داد.

در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را آرسنال بهتر آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. خطای فرناندز روی لاکازت، یک ضربه آزاد را نصیب توپچی ها کرد. گرانیت ژاکا پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت تماشایی، توپ را به گوشه دروازه نیوکاسل فرستاد.

حملات آرسنال بعد از این گل هم ادامه داشت و بعد از چند حمله پیاپی، در دقیقه ۵۸، حساب کار را ۲-۰ کردند. روی همکاری مونرئال و ژاکا، لاکازت صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او به مدافعان نیوکاسل برخورد کرد. توپ برگشتی مقابل اوزیل قرار گرفت و او هم با یک ضربه فنی و تماشایی، توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد.

یک دقیقه بعد آرسنال می توانست حساب کار را ۳-۰ کند اما ضربه لاکازت راهی به چهارچوب دروازه نیوکاسل پیدا نکرد.

تیم میزبان که چیزی برای از دست دادن نداشت، تلاش کرد تا پیش بکشد اما باز هم این آرسنالی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه این تیم ایجاد کردند. از جمله در دقیقه ۷۱ که ضربه توریرا روی پاس اوزیل، از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی بازیکنان نیوکاسل تلاش زیادی کردند تا دروازه آرسنال را باز کنند و سرانجام در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، موفق شدند. روی ارسال فرناندز بود که کلارک توانست با ضربه سر دروازه پتر چک را باز کند. اما تیم میزبان زمانی برای جبران گل دوم نداشت و بازی با برتری ۲-۱ آرسنال به پایان رسید.

پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها