تیم فوتبال یوونتوس در هفته چهارم سری آ در بازی که رونالدو پایش به گلزنی باز شد و دبل کرد مقابل ساسولو به برتری رسید.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هفته چهارم سری آ در یکی از دیدارها تیم فوتبال یوونتوس در بازی که رونالدو پایش به گلزنی باز شد و در دقایق ۵۰ و ۶۵ دبل کرد مقابل ساسولو به برتری ۲ بر صفر رسید.

کریستیانو رونالدو مهاجم ۱۰۰ میلیون یورویی و پرتغالی بیانکونری موفق شد در دقیقه ۵۰ دیدار تیمش مقابل ساسولو دروازه حریف را باز کرده و به طلسم ۵ ساعت و ۲۰ دقیقه ناکامی خود در گلزنی در سری آ پایان بخشد.
روی یک ارسال کرنر و دفع توپ عجیب مدافع ساسولو که قصد داشت خطر را رفع کرده و توپ را به کرنر بفرستد، توپ به دیرک دروازه ساسولو برخورده کرده و در ریباند کریستیانو رونالدو موفق شد با یک ضربه تمام کننده دروازه حریف را باز کند.
اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۶۵، این رونالدو بود که با یک ضربه دیدنی از گوشه محوطه جریمه موفق شد دروازه ساسولو را باز کرده و دومین گل خود را نیز به ثمر برساند.
رونالدو پیش از این در دیدار برابر کیه وو، لاتزیو، پارما و نیمه اول بازی مقابل ساسولو در گلزنی ناکام مانده بود اما این طلسم بالاخره در اوایل نیمه دوم بازی امروز بیانکونری شکست.
این ۲ گل بی شک باعث کاهش فشار روی ستاره ۳۳ ساله یوونتوس خواهد شد و احتمالا او در هفته آتی کار راحت تری برای استمرار این روند در ترکیب تیمش خواهد داشت. نباید فراموش کرد رونالدو در این مسابقه هم تحت یارگیری شدید مدافعان ساسولو بود و معمولا حداقل ۲ نفر وی را تحت محاصره خود در آورده بودند.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری پارس فوتبال و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها