تیم فوتبال پرسپولیس تهران

پرسپولیس تهران در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر می رود؛ خط ۵ مترو تهران و حومه برای هواداران پرسپولیس تهران خدمات ویژه ارائه می دهد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

خط ۵ مترو تهران و حومه فردا پس از بازی پرسپولیس تهران – الدحیل قطر خدمات رسانی ویژه برای تماشاگران این بازی خواهد داشت.

یکی از مشکلات هوادارانی که برای تماشای بازی های فوتبال در تهران به ورزشگاه می روند، مسئله بازگشت از استادیوم است. معمولا بازی ها پس از ساعت مقرر مترو به پایان می رسند و عملا مردم نمی توانند از این ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند. این نگرانی برای بازی پرسپولیس – الدحیل نیز وجود داشت و حتی برخی قید تماشای مسابقات را به دلیل همین مشکلات می زنند اما شرکت مترو در بیانیه ای اعلام کرد که فردا خط ۵ مترو سرویس دهی ویژه ای به تماشاگران ارائه خواهد داد.

آن ها اعلام کردند:

روز دوشنبه ۲۶ شهریور ماه ۹۷ بعد از برگزاری مسابقه بین تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی، سرویس دهی در خط ۵ متروی تهران تا پایان بازی و بازگشت تماشاگران ادامه خواهد داشت. تا پایان مسابقه و بازگشت کامل تماشاگران سرویس دهی ادامه خواهد داشت.

 

همچنین به منظور تسهیل تردد و رفاه حال مسافران و تماشاگران در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه ورزشگاه آزادی قطار فوق العاده نیز اعزام خواهد شد.

با این وصف به نظر می رسد هواداران پرسپولیس تهران استقبال بیشتری از این بازی انجام دهند و احتمالا فردا ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر خواهد شد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها