ژاوی بار دیگر تاثیرگذاری اش بر بازی در دیدار برابر استقلال را نشان داد

کاپیتان السد یک بار دیگر زهر خود را به مربی آلمانی و رویاهای آسیایی ریخت تا خشم شفر را برانگیزد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

تدابیر تاکتیکی وینفرد شفر برای مهار قدرت رهبری و فنی ژاوی هرناندز برخلاف بازی رفت این بار در بازی برگشت خوب جواب داد تا جایی که ستاره پابه سن گذاشته اما باهوش اسپانیایی در جریان بازی نتوانست درخشش دو هفته قبل را داشته باشد اما مهندس این بار نیش خود را نه با پاس های دقیق و بازیسازی بلکه از راه دیگری به شفر و استقلالی ها نشان داد.

ژاوی با کوله باری از تجربه در فوتبال حرفه ای روز دنیا قواعد رهبر بودن در مستطیل سبز را بهتر از هر بازیکنی بلد بود تا جایی که در صحنه اخراج روزبه چشمی توسط داور سنگاپوری فشارهای روانی این بازیکن بیشتر از هر چیزی در تصمیم محمد تقی جعفری تاثیرگذار بود. نکته ای که از چشمان تیزبین وینفرد شفر هم دور نماند تا مربی آلمانی در کنفرانس مطبوعاتی با انتقاد از این رفتار به نحوی انتقام خود از ژاوی را بگیرد.

کاپیتان سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا هر چقدر در برنامه های تاکتیکی اسیر بازی خوب هافبک های استقلال شده بود در مسائل روانی یک گام از همه بازیکنان در زمین پیش بود تا ارزش های خود را این بار متفاوت تر از هر بازی دیگری به رخ بکشد و ثابت کند السد با ژاوی تیمی متفاوت از هر تیم قطری است.

ژاوی بار دیگر تاثیرگذاری اش بر بازی در دیدار برابر استقلال را نشان داد ژاوی بار دیگر تاثیرگذاری اش بر بازی در دیدار برابر استقلال را نشان داد

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها