آنچلوتی : ممکن است یوونتوس در ناپل ببازد

کارلو آنچلوتی با وجود شکست تیمش در خانه یوونتوس برای بانوی پیر رجز خواند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاگردان آنچلوتی در ناپولی شب گذشته (شنبه) در هفته هفتم سری A در خانه یوونتوس دیداری که در آن یک بر صفر پیش افتاده بودند را ۱۰ نفره با نتیجه ۳ بر یک باختند و فاصله‌اشان با بانوی پیر به ۵ امتیاز افزایش پیدا کرد.

ناپولی در این بازی بعد از اشتباه بچه‌گانه ماریو رویی که چند دقیقه پس از دریافت کارت زرد اولش، قوزک پای پائولو دیبالا را هدف گرفت، ۱۰ نفره شد و پس از آن هم لئوناردو بونوچی با زدن گل سوم یووه، خیال این تیم را از کسب پیروزی خانگی آسوده کرد.

با این حال کارلو آنچلوتی معتقد بود که داور سختگیرانه علیه تیم او سوت زده است. او به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، گفت:

من فک می‌کنم که داور در صحنه اخراج رویی تصمیمی سطحی گرفت. او بعد از کلی مکث و انتظار کارت زرد دوم را به رویی داد. در واقع هر دو کارت زردی که او به رویی داد بی‌‌حساب و کتاب بود. من از دست تیم خودم عصبانی بودم چون ما بازی را خیلی قوی شروع کردیم و پیش افتادیم اما کم‌کم شل شدیم و به یوونتوس اجازه دادیم اعتماد به نفسش را به دست آورد.

آنچلوتی ادامه داد:

در کل تیم ما عملکرد خوبی داشت. ما نیاز داریم که از نظر شخصیتی خودمان را تقویت کنیم، همینطور در زمینه ثبات و تجربه اما حتی زمانی که ۱۰ نفره شدیم هم عملکرد خوبی داشتیم.

هواداران یوونتوس هرگز رابطه خوبی با آنچلوتی این تیم نداشتند و این بار هم سرمربی سابق این تیم را هدف برخی شعارهای توهین‌آمیز قرار دادند.

کارلتو در این باره عنوان کرد:

شعارهایی که هواداران یوونتوس می‌دادند عادی بود. من اما خودم را با قهرمانی‌ لیگ قهرمانانم در سال ۲۰۰۳ دلداری می‌دهم (میلان تحت هدایت آنچلوتی در فینال آن رقابت‌ها یوونتوس را در ضربات پنالتی شکست داد). هر تیمی ممکن است ببازد، همانطور که ممکن است یوونتوس در ناپل ببازد. ما باید از جنبه‌های زیادی خودمان را تقویت کنیم اما مطمئنم که تا پایان فصل به رقابت‌مان ادامه می‌دهیم و من فکر می‌کنم که بازی امشب‌مان این موضوع را ثابت کرد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها