لوپتگی : من از نتیجه راضی نیستم

خولن لوپتگی از نتیجه بازی تیمش در دربی مادرید راضی نیست.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

یک بار دیگر  شاگردان لوپتگی در رئال مادرید قدر فرصتی که توقف بارسلونا برای صدرنشینی این تیم ایجاد کرد را ندانستند و با قبول تساوی بدون گل در دربی مقابل اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، در رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا ماندند.

همچون بارسلونا، این دومین هفته متوالی است که رئالی‌ها در لالیگا مساوی می‌کنند و به همین دلیل سرمربی‌شان از نتیجه این بازی خانگی رضایت نداشت. همچنین این ششمین بار متوالی است که رئال مادرید نمی‌تواند در لالیگا، همشهری خود را در سانتیاگو برنابئو شکست دهد.

خولن لوپتگی گفت:

من از نتیجه راضی نیستم. ما همیشه می‌خواهیم برنده باشیم و حق‌مان بود که این بازی را ببریم. با توجه به موقعیت‌هایی مسلم گلزنی که داشتیم، ما تیم برتر میدان بودیم اما در فوتبال برنده تیمی است که گل بزند و به کسی به خاطر شایسته‌تر بودن امتیاز نمی‌دهند.

اتلتیکومادرید هم اما موقعیت‌هایی برای گلزنی داشت به خصوص در نیمه اول اما سرمربی کهکشانی‌ها می‌گوید که این اشتباهات بیشتر حاصل اشتباهات مردان خود او بوده است.

او ادامه داد:

دو موقعیتی که آنها داشتند نتیجه اشتباهات بازیکنان خود ما بود نه اینکه خودشان آنها را خلق کرده باشند. جای تأسف است که ما در حرکات مقابل دروازه حریف دقت بیشتری نداشتیم.

در این بازی که رئال مادرید مهره‌هایی مانند ایسکو، دنی کارواخال و مارسلو را در اختیار نداشت، لوپتگی در ابتدای نیمه دوم مجبور شد دنی سبایوس را به جای گرث بیل مصدوم به میدان بفرستد و از آن زمان به بعد کنترل بازی در اختیار رئالی‌ها بود.

سرمربی قهرمان فصل گذشته اروپا، تأکید کرد:

این بازی از آن دیدارهایی بود که ما باید بر نیمه زمین حریف کنترل بیشتری می‌داشتیم. سبایوس در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت اما همه بازیکنان تیم عملکرد خوبی داشتند و ما نشان دادیم که تیم برتر میدان هستیم.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها