علی خطیر - مامه بابا تیام - وینفرد شفر - روزبه قدیمى - مامه تیام‌ مامه تیام - مامه بابا تیام

احتمال بازگشت جپاروف و ابراهیمی به استقلال وجود دارد اما هواداران منتظر بازگشت تیام به این تیم نباشند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مامه تیام در عجمان عملکرد خوبی نداشته؛ او فقط یک گل زده و ۲ پاس گل داده؛ البته که تیام عملکرد بهتری نسبت به ۳ بازیکن خارجی کنونی استقلال داشته و این اظهار نظر شفر و خطیر که تیام عملکرد خوبی در عجمان نداشته چندان قابل توجیه نیست. با این وجود اگرچه که تیام به عنوان مهاجم عملکرد نسبتا قابل قبولی داشته اما به عنوان بازیکنی که قرارداد بالای یک میلیارد بسته است نتوانسته انتظارات عجمانی ها را برآورده کند. همین مسائل باعث شده تا احتمال جدایی تیام از عجمان وجود داشته باشد اما نکته مهم این است که مقصد بعدی او استقلال نیست.
در این بین یکی از اتفاقات جالب این است که مسئولان استقلال اخیرا در اظهار نظرهایشان الحاجی گرو را به مامه تیام ترجیح داده اند. این در حالی است که گرو در بازی هایی که برای استقلال به میدان رفته حتی یک شوت در چارچوب هم نداشته است و این مهم در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان هم تکرار شد.
حالا سوال این است آیا مامه تیام به استقلال بازمی گردد؟ در این باره باید گفت که به گفته نزدیکان تیام او از الاهلی و الهلال عربستان پیشنهاد دارد و احتمال ترانسفر او یه این تیم ها در نیم فصل وجود دارد. حتی آنها معتقدند که عجمان تیام را برای درآمدزایی جذب کرده است و این فصل قصد ترانسفر او را دارد. در این باره بد نیست هواداران استقلال بدانند که خبری از بازگشت تیام به این تیم نیست چرا که استقلال توان مالی برای جذب این بازیکن را ندارد.
اتفاق مهم اما برای استقلال ابن است که طبق توافق، عجمان علاوه بر پرداخت ۳۰۰ هزار دلار به استقلال، بابت ترانسفر بعدی این بازیکن هم باید حق الزحمه استقلال را پرداخت کند. استقلال در صورتی که تیام از عجمان به هر تیمی ترانسفر شود ۲۵ درصد سهم می برد و این درآمد خوبی برای باشگاه ایجاد خواهد کرد.
از سوی دیگر ماجرای امید ابراهیمی مطرح است. آیا او به استقلال بازمی گردد؟ ابراهیمی با توجه به ناکامی های تیم الاهلی احتمالا از این تیم جدا خواهد شد. رئیس باشگاه الاهلی گفته است که قصد برکناری میلان ماچالا را ندارد اما در نیم فصل تیم را با جذب نفرات جدید تقویت خواهد کرد. بدین ترتیب احتمال جدایی خانزاده و ابراهیمی از این تیم در نقل و انتقالات زمستانی وجوددارد که از همین رو می توان مقصد احتمالی ابراهیمی را استقلال دانست.
همچنین جپاروف هم تمایل به بازگشت دارد و این موضوع با شفر در میان گذاشته شده است و همه چیز بستگی به تصمیم استقلال و شفر خواهد داشت.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها