سید مهدی رحمتی

پیش از دیدار پرسپولیس و السد مازیار ناظمی در مطلبی مدعی شد کادر استقلال در تماس تلفنی به باشگاه پرسپولیس برای این تیم آرزوی موفقیت کرده است که سید مهدی رحمتی این ادعا را تکذیب کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سید مهدی رحمتی کاپیتان و دروازه بان تیم فوتبال استقلال، نسبت به برخی حواشی ایجاد شده پیرامون شایعه تماس بازیکنان استقلال با بازیکنان پرسپولیس و آرزوی موفقیت برای بازیکنان این تیم در دیدار مقابل السد، واکنش نشان داد.

وی در صفحه شخصی خود نوشت:

سلام به همه هواداران استقلال
در این چند روزی که در شهر اهواز حضور داریم سوالی برای شما به وجود اومده که از طرق مختلف از من پرسیده شده و به خاطر ارادتی که به شما دارم این مورد رو پیگیری کردم.
سوال این بود: کدام بازیکنان تیم استقلال با بازیکنان پرسپولیس تماس گرفتند و برای این تیم آرزوی موفقیت کردند؟ واقعا پیگیری این موضوع برام سخت بود چون از یک طرف منافع ملی وجود داشت و از طرف دیگه طرفداران تیم استقلال که در سرما و گرما از ما حمایت می کنند. من با وجود اینکه دوستان زیادی در تیم رقیب دارم ولی از اینکه عنوان شده بود با بازیکنان حریف برای موفقیت در آسیا تماس گرفتم تعجب کردم اون هم در روزی که استقلال بازی حساسی در جام حذفی داشته، چون واقعا چنین تماسی از طرف من و همبازیانم در استقلال گرفته نشد .من به شخصه می بینم که بچه های تیم برای بهتر شدن شرایط چقدر دغدغه دارن و فکر و ذکری جز این موضوع ندارن. وقتی پیگیر شدم که چه کسی این خبر رو عنوان کرده متوجه شدم که آقای مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در صفحه توئیتر خودش چنین موضوعی رو از طرف استقلالی ها نوشته به همین دلیل امروز برای احترام به شما موضوع رو پیگیری کردم. در تماس با ایشون سوال کردم که چه کسی با بازیکنان تیم پرسپولیس از تیم ما تماس گرفته که بعد از چند دقیقه مکالمه به جواب قانع کننده ای نرسیدم. در واقع ایشون اسمی نیاوردند و من هر چه به عنوان کاپیتان و نماینده تیم استقلال سعی کردم بدانم کدام بازیکن ما با بچه های تیم حریف تماس گرفته جوابی درست و قانع کننده نشنیدم. به نظرم خبر صحت نداشته و پیگیری من که این رو نشون می داد مگر اینکه خود ایشون به هواداران توضیح بدن.
با این شرایط تصور می کنم هواداران تیم استقلال هم نسبت به اخبار حساسیت به خرج بدن و از منابع رسمی و درست خبرها رو پیگیری کنند که خدای ناکرده با آبروی کسی بی دلیل بازی نشه.
به امید موفقیت استقلال و استقلالی

 

سید مهدی رحمتی

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها