ماشین سازی

دستیاران مهدی تارتار و رضا مهاجری در اواخر مسابقه پارس جنوبی و ماشین سازی درگیری لفظی پیدا کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی تیم پارس جنوبی در دقیقه ۹۰ مقابل ماشین سازی تبریز حمیدرضا جودکی مربی بدنساز تیم ماشین سازی نسبت به عملکرد داور بسیار معترض بود و به همین خاطر انتقادهای تندی را مطرح کرد. همین مساله واکنش حسین پاشایی دستیار مهدی تارتار در پارس جنوبی جم را به همراه داشت که به یک درگیری ختم شد.

جودکی که در ابتدای فصل با تیم پارس جنوبی بود و به عنوان مربی بدنساز در کنار مهدی تارتار حضور داشت، در بازگشت به جم به عنوان مربی ماشین سازی بعد از گل تساوی زردپوشان از کوره دررفت و همین مساله موجب درگیری او با حسین پاشایی شد.

بعد از اینکه داور بازی به کنار زمین آمد و جودکی و پاشایی را از زمین بازی اخراج کرد، این دو مربی در تونل ورزشگاه هنگام رفتن به رختکن نیز با هم درگیر شدند. در این صحنه مربی ماشین سازی الفاظی را به کار برد که واکنش پاشایی را به همراه داشت و در نهایت اگر حاضران در صحنه نبودند، شاید اتفاقات بدتری رخ می داد. در نهایت این ماجرا با دخالت سایر دست اندرکاران مسابقه ختم به خیر شد.

بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی تیم پارس جنوبی در دقیقه 90 مقابل ماشین سازی تبریز حمیدرضا جودکی مربی بدنساز تیم ماشین سازی نسبت به عملکرد داور بسیار معترض بود.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها