منچستریونایتد ؛ همکاری دیدنی مارسیال و پوگبا برای به ثمر رسیدن گل دوم منچستریونایتد

در شرایطی که شیاطین سرخ با گل زیبای خوان ماتا جان گرفته بودند، حرکت دیدنی آنتونی مارسیال و پل پوگبا یک گل دیگر را هم برایشان به ارمغان آورد تا به پیروزی امیدوار شوند و در پایان هم پیروزی به دست آمد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شب گذشته منچستریونایتد در دیداری حساس به مصاف نیوکاسل رفت، شاید اینطور گمان می رفت که شاگردان خوزه مورینیو برای حفظ شان سرمربی تیمشان از همان ابتدا یکی از ضعیف ترین تیم های لیگ برتر را تحت فشار قرار دهند و با کسب بردی پرگل، به ادامه مسابقات امیدوار شوند و البته مورینیو را هم روی نیمکت نگه دارند اما اوضاع طور دیگری پیش رفت و منچستریونایتد نیمه نخست را با نتیجه ۲-۰ به پایان رساند.

اما در دقیقه ۷۰ ضربه دیدنی خوان ماتا باعث شد تا سکوهای اولدترافورد سرمای منچستر را فراموش کنند و یک صدا به تشویق تیم محبوبشان بپردازند. تنها ۶ دقیقه پس از این گل، یک حرکت دیدنی از سوی فرانسوی های یونایتد، گل دوم را هم به ارمغان آورد و بازی را به تساوی رساند. پل پوگبا که بی تردید بهترین بازیکن منچستریونایتد در این روزها به شمار می رود، پاس آنتونی مارسیال را بدون اضافه کاری به خودش بازگرداند تا وینگر سیه چرده منچستر دروازه دوبراکاوا را باز کند؛ یا به عبارت بهتر آنتونی مارسیال که موقعیت های متعددی را از دست داده بود، نتواند پاس طلایی پوگبا را بسوزاند!

گل در شرایطی به ثمر رسید که آسمانی پوشان نیوکاسل، حضور متراکمی در یک سوم دفاعی خودشان داشتند اما یک دوی پوگبا – مارسیال آن قدر ظریف بود که شاگردان رافا بنیتس نتوانند توپ را دفع کنند.

بی شک ضربه مارسیال شیاطین سرخ را به ادامه بازی امیدوارتر کرد و البته فرصتی ۱۵ دقیقه ای را در اختیار هم تیمی ها قرار داد که برای رسیدن به گل پیروزی تلاش کنند؛ گلی که در دقیقه ۹۰ به دست آمد و باعث شد مورینیو حداقل یک هفته دیگر را هم در «ترافورد» سپری کند.

منچستریونایتد ؛ همکاری دیدنی مارسیال و پوگبا برای به ثمر رسیدن گل دوم منچستریونایتد منچستریونایتد ؛ همکاری دیدنی مارسیال و پوگبا برای به ثمر رسیدن گل دوم منچستریونایتد

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها