طارق همام

طارق همام در مسیری حرکت می‌کند که سال‌هاست هموطنش جاسم کرار در آن رفت و آمد دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

طارق همام در توجیه حرکت عجیبش در عراق و بازی کردن در مسابقه دوستانه تیم نیروی هوایی عراق حرف‌هایی باورنکردنی زده است! او مدعی شده که استقلالی‌ها می‌خواستند او بازی بعدی را هم برای این تیم انجام دهد تا مصدومیتش تشدید شود و نتواند برای تیم ملی عراق به میدان برود! او مسئولان استقلال را هم مواخذه کرده که اگر در این شرایط مصدوم می‌شد جه کسی پاسخگو بود!

چیدن این سناریوی عجیب و غریب و بی‌منطق! واقعا نیاز به ذهن خلاقی دارد. سوالی که باید از همام پرسید این است که واقعا استقلال چنین رفتاری را با بازیکن گران‌قیمت خود انجام می‌دهد و او را مصدوم می‌کند فقط برای این که در بازی‌های دوستانه تیم ملی عراق بازی نکند؟ نکته دیگر این که او برای بازی کردن در تیمی که با آن قرارداد دارد و به آن متعهد است، نگران مصدومیت است اما بدون نگرانی از مصدومیت به عراق می‌رود و برای تیمی که هیچ تعهدی نسبت به آن ندارد بازی می‌کند. جالب این که او دیگر نمی‌پرسد که اگر در بازی دوستانه تیم نیروی هوایی عراق مصدوم می‌شد چه کسی پاسخگو بود؟

به نظر می‌رسد طارق همام در مسیری حرکت می‌کند که سال‌هاست هموطنش جاسم کرار در آن رفت و آمد دارد. مسئولان استقلال باید همین ابتدای راه، او را تنبیه یا جریمه کنند و اجازه ندهند جاسم کرار دیگری در این تیم متولد شود و با نگاه از بالا و رفتارهای خودسرانه و توهین‍آمیز حیثیت باشگاه را به بازی بگیرد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها