نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


استقلال ؛ رضا کریمی برای ملحق شدن به استقلال منتظر تایید وینفرد شفر است

مدیران استقلال این روزها خریدهای عجیب و غریب و سوال بر انگیزی انجام می‌دهند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

باشگاه استقلال ابتدا آرش شهامتی نژاد که بر اساس اطلاعات ثبت شده از او در لیست بازیکنان نفت تهران در سال ۹۵، امروز در مرز ۳۰ سالگی قرار دارد و در لیگ ضعیف مالزی هم موفقیتی کسب نکرده است را خرید . دیروز هم خبر از ثبت قرارداد با رضا کریمی مهاجم سابق تیم‌های ملی پایه رسید. مهاجمی که در ۳ فصل اخیر حتی از گلزنی در لیگ ضعیف آلبانی هم ناتوان بوده است.

دیپورتی۳۰ ساله و سابق نفت در استقلال

آرش شهامتی نژاد مدافع- هافبک راست سابق نفت تهران که از تیم فرنز یونایتد مالزی به لیگ برتر آمده بود، چند روز قبل با استقلال قرارداد بست. جدا از کارنامه بسیار ضعیف این بازیکن که باعث شد تا در سال ۹۵ توسط حمید درخشان از نفت تهران کنار گذاشته شود و دوباره به مالزی برگردد، مساله اصلی این است که آبی‌پوشان در پست شهامتی‌نژاد ۳ بازیکن مدعی به نام‌های وریا غفوری، خسروحیدری و فرشاد محمدی‌مهر دارند.بازی در تیم‌های ملی پایه در سال‌های گذشته دلیل خوب و کافی برای جذب چنین بازیکنی است تا خرید بازیکن سابق لیگ بسیار ضعیف فرنز مالزی که در همانجا هم موفق نبوده ناگهان از استقلال و تمرینات این تیم سردر بیاورد؟!

مهاجمی بدون گل زده در ۳ فصل اخیر!

رضا کریمی با سابقه یک بازی در لیگ برتر برای گسترش فولاد در لیگ پانزدهم و ۹ بازی برای اسکندر بو کوچه و ۱۱ بازی تیوتادورس آلبانی با کارنامه صفر گل زده به ایران برگشته و به عنوان بازیکن تستی در تمرینات بزرگسالان استقلال شرکت می‌کند. این مهاجم ۲۰ ساله بعد ازپشت سر گذاشتن ۲ فصل ضعیف و ناامید‌کننده در لیگ ضعیف آلبانی، یعنی همان جایی که پروپیچ چند بار با بیش از ۲۰ گل زده در هر فصل آقای گل شده بود، سر از استقلال در آورده است. بدتر و عجیب‌تر اینکه برخی منابع از توافق باشگاه با این بازیکن برای بستن قرارداد ۲ ساله با این مهاجم خبر می‌دهند. بازیکنی که در ۳ فصل اخیر هیچ گلی به ثمر نرسانده است؟! با این کارنامه و عملکرد چطور مدیران باشگاه و کادر فنی حاضر شدند چنین بازیکنی در تمرینات استقلال حاضر شود.

ایلنا

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها