استقلال ؛ وینفرد شفر از مظلومی درخواست معرفی بازیکنان ایرانی را کرده است

استقلال در شرایط کنونی بیشتر از آنکه دستیار نیاز داشته باشد به بازیکن نیاز دارد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

استقلال تابستان خاصی را پشت سر گذاشت. بازیکنانی که پیش بینی می شد قرارداد خود را تمدید کنند از این تیم جدا شدند تا آبی پوشان مجبور شوند که خریدهای جدیدی داشته باشند.

با وجود آنکه استقلال فعالیت خوبی در فصل جابجایی تابستانی داشت اما تا الان نتوانسته انتطارات را برآورده کند. فاصله ۶ امتیاز با صدر جدول رده بندی و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به خوبی نشان می دهد که تیم شفر تا الان نتوانسته خوب ظاهر شود.

این روزها خبر اصلی باشگاه استقلال، انتخاب دستیاری برای وینفرد شفر است. مجتبی جباری گزینه ای است که شفر به او علاقه دارد اما ظاهرا هیئت مدیره آبی پوشان با این گزینه مخالف است.

اما آیا استقلال در شرایط کنونی به مجتبی جباری نیاز دارد؟ استقلال بیش از آنکه به جباری نیاز داشته باشد خود این بازیکن به آبی پوشان نیاز دارد چرا که او می خواهد به دنیای مربیگری روی آورد و چه تیمی بهتر از استقلال و شفر؟

استقلال، اگر می خواهد در ادامه لیگ روند بهتری از خود نشان دهد به جذب بازیکنان در زمستان نیاز دارد. این تیم یک هافبک بازیساز و یک مهاجم تمام کننده نیاز دارد و با توجه به اینکه در شرایط کنونی امکان جذب بازیکنان خارجی بسیار سخت است باید به فکر گزینه های داخلی بود.

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال که این روزها با این تیم فعالیت می کند و عضو کمیته فنی است چنین چیزی را تایید کرده است. او گفت که شفر از او خواسته تا بازیکن ایرانی به او معرفی کنند و این نشان می دهد که سرمربی آبی پوشان بازهم به دنبال جذب بازیکن است و باید منتظر تغییراتی در آبی پوشان بود.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها