ازبکستان

فدراسیون فوتبال ازبکستان در آستانه جام ملت های آسیا قراردادی دوساله با برند سرشناس آلمانی برای اسپانسری البسه خود امضا کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

ازبکستان در روزهای که انتخاب اسپانسر البسه برای تیم ملی ایران به عنوان بهترین تیم فوتبال قاره آسیا به معضلی بزرگ تبدیل شده است فدراسیون فوتبال این کشور به سادگی قراردادی دوساله با آدیداس برای تامین البسه مورد نیاز تیم های ملی این کشور به امضا رساند تا پس از سال ها همکاری با جوما اسپانیا، آلمانی ها پایگاه جدیدی در آسیای میانه برای تبلیغ محصولات خود داشته باشند.

براساس اعلام فدراسیون ازبکستان این قرارداد در شرایطی با آدیداس بسته شد که نایکی آمریکا نیز برای همکاری با این کشور اعلام آمادگی کرده بود اما پیشنهاد آدیداس وسوسه کننده تر بود تا ملی پوشان این کشور از تولیدات این برند در رقابت های پیش رو بهره ببرند. ازبک ها قرار است البسه ای با بهترین تکنولوژی روز آلمان و کفش هایی با فن آوری روز ایتالیایی در اختیار ملی پوشان خود قرار دهند.

نکته جالب این که در معارفه کیت اول و دوم آدیداس برای ازبک ها مشخص شد برند آلمانی از همان کیتی برای مشتری آسیایی خود استفاده کرده است که این روزها باشگاه لسترسیتی از آن در لیگ برتر جزیره بهره می برد.

ازبکستان ازبکستان ازبکستان

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها