close
تبلیغات در اینترنت
نقل و انتقالات رئال مادرید
رئال نیوز
وبسایت هواداران رئال مادرید

کیلیان امباپه، ستاره 18 ساله موناکو سرانجام پس از حرف و حدیث های بسیار به پاری سن ژرمن پیوست.


بیشتر… »

ستاره ۱۸ ساله فوتبال اروپا احتمالا می تواند آینده اش را در دیگر تیم فرانسه دنبال کند.


بیشتر… »

یک روز پس از تایید خبر تمدید ایسکو با رئال مادرید توسط نشریه آ.اس، حال این نشریه تایید کرد که زین الدین زیدان نیز قراردادش با باشگاه را برای سه فصل دیگر تایید کرده است.


بیشتر… »

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در مورد امکان جذب گرت بیل در تابستان امسال صحبت کرد.


بیشتر… »

 

کهکشانی ها قصد دارند برای جذب پائولو دیبالا، ستاره جوان و آرژانتینی یوونتوس وارد عمل شوند.

 
بیشتر… »

رئال مادرید ستاره ولزی خود گرت بیل را به شیاطین سرخ و چلسی پیشنهاد داده است.

در روزهای اخیر اخبار زیادی در مود تمایل رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه، مهاجم جوان و گلزن موناکو شنیده شده است و کهکشانی ها علاقه دارند قبل از نهایی کردن این قرارداد یکی از سه ضلع مثلث خط حمله خود را به فروش برسانند که نظر زیدان به فروش گرت بیل، ستاره ولزی و 27 ساله رئال مادرید است.

مارکا ادعا کرد که به همین دلیل رئال مادرید از باشگاه هایی مانند چلسی و یونایتد خواسته اگر قصد دارند گرت بیل را به خدمت بگیرند برای خرید او اقدام کنند.

 رئال مادرید قیمت 100 میلیون یورو را برای فروش گرت بیل تعیین کرده است. مدتی قبل و در خلال دیدار یونایتد برابر رئال در تور پیش فصل، مورینیو به گرت بیل گفت که در صورت ابراز تمایل برای خرید او اقدام می کرد و به نظر می رسد شیاطین سرخ مشتری جدی جذب این ستاره تند و تیز باشند.

بیشتر… »

کریم در مادرید خواهد ماند و به یکی از کاپیتان‌های تیم نیز بدل خواهد شد.


بیشتر… »
انتشار خبر احتمال پیوستن امباپه به رئال مادرید باعث ایجاد تکاپو در اردوی این تیم در ایالت متحده شده است.
دیروز نشریه مارکا خبر انتقال 180 میلیون یورویی کیلیان امباپه، ستاره 18 ساله موناکو را منتشر کرد و در همین راستا جلسه ای میان زیدان، فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچس در این خصوص برگزار شده است.

 نکته اینجاست که در صورت حضور امباپه، این بازیکن علاقه ای به نیمکت نشینی ندارد و با توجه به علاقه رونالدو و بنزما به ماندن و رد پیشنهاد یونایتدها توسط گرت بیل، کار چینش ترکیب برای زیزو دشوار خواهد شد.

 در این میان و با توجه به محدودیت های لیست 22 نفره، ممکن است از بین بازیکنانی چون ناچو هرناندز و بورخا مایورال که احتمال کمی دارد که با حضور امباپه فرصت بازی کردن پیدا کنند، رئال را در تابستان امسال ترک کنند.

بیشتر… »
کهکشانی ها ممکن است برای جذب عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و جوان بورسیا دورتموند اقدام کنند.
رئال مادرید قصد دارد این بازیکن 20 ساله را به عنوان بخشی از پروژه آینده خود جذب کند و اگرچه دورتموند به مبلغی کمتر از 80 میلیون یورو برای فروش دمبله رضایت نخواهد داد، اما در نهایت ممکن است این انتقال رخ دهد.

موندو دپورتیوو ادعا کرد رئال مادرید از علاقه بارسلونا به جذب دمبله و مذاکرات با این بازیکن باخبر است. اگرچه در تابستان امسال اخبار زیادی در مورد احتمال پیوستن دمبله به بلوگرانا شنیده شد، اما اخبار حاکی از توافق آنها برای تابستان سال 2018 است و رئال مادرید با علم به این موضوع قصد دارد امسال پروسه خرید این وینگر سرعتی را نهایی کند.

 دمبله در 49 بازی برابر دورتموند موفق به زدن 10 گل و ارسال 21 پاس گل شده و ممکن است سران رئال مادرید تصمیم بگیرند به جای صرف مبلغ هنگفت 180 میلیون یورو برای خرید امباپه، به جذب این ستاره جوان قناعت کنند.

بیشتر… »

 

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، با وجود شایعات حضور کیلیان امباپه در تیمش، مدعی شد که درخواست خرید مهاجم از مدیران رئال نکرده است.

 
بیشتر… »

باشگاه منچسترسیتی تایید کرد که دانیلو، مدافع رئال مادرید به جمع بازیکنان این تیم پیوسته است.


بیشتر… »

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید تایید کرد که این تیم به دنبال جذب یک مهاجم برای جانشینی موراتا خواهد بود.


بیشتر… »

به نظر می رسد تحت هر شرایطی کهکشانی ها قصد دارند برای تقویت قوای هجومی خود وارد عمل شوند.

به هر حال هدف اول رئال مادرید در بازار تابستانی کیلیان امیاپه هست اما اگر این انتقال عملی نشد، این تیم برای یافتن جانشینی برای موراتا به دنبال گزینه ای ارزان قیمت تر خواهد رفت؛ بازیکنانی چون دومنیکو براردی از ساسولو یا کاسپر دالبرگ از آژاکس.

مارکا ادعا کرد که اگرچه براردی در سالهای اخیر مصدومیت های دشواری را سپری کرده، اما یکی از بازیکنان ثابت آتزوری در رده های پایه بوده و همیشه در مقابل تیم های بزرگ سری آ نمایش درخشانی از خود ارائه داده است.

 همچنین دالبرگ نیز یکی از ستاره های درخشان و آینده دار فوتبال اروپاست که در فصلی که گذشت موفق به زدن 23 گل در 48 مسابقه شد و یکی از ارکان اصلی رسیدن به فینال لیگ اروپا برای آژاکس بود.

 رئال مادرید ترجیح می دهد یکی از 2 ستاره را جذب کرده و یک بار دیگر بورخا مایورال را البته این بار به تیمی در لالیگا قرض بدهد.

بیشتر… »

به نظر می رسد کهکشانی ها قصد دارند به هر نحوی مقدمات جذب کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی موناکو را فراهم کنند.

از ابتدای بازار نقل و انتقالات تابستانی اخبار زیادی در مورد جدایی ستارگان ترکیب رئال مادرید از جمله موراتا و خامس شنیده شد که در نهایت و طی چند روز اخیر، هر 2 بازیکن از جمع کهکشانی ها جدا شده و راهی چلسی و بایرن شدند.

حالا دیگر به نظر می رسد تنها ماموریت مهم رئال تا پایان تابستان جذب کیلیان امباپه، ستاره جوان و 18 ساله موناکو باشد که به جز کهکشانی ها، مشتریان دیگری چون پاری سن ژرمن و آرسنال را نیز در صف می بیند.

 طبق اخبار نشریه سان، با توجه به اینکه زیدان به امباپه قول حضور در ترکیب فیکس را داده و در این صورت باید یکی از سه ضلع مثلث BBC نیمکت نشین شود، ممکن است کریم بنزما به عنوان بخشی از قرارداد امباپه راهی فرانسه شده تا رئال مادرید نیز مجبور به پرداخت مبلغ کمتری برای امباپه باشد.

بیشتر… »

اسپورتسکیدا ادعا کرد که در حین مذاکرات سیتی برای خرید دنیلو نام اوتامندی هم مطرح شده است.


بیشتر… »

آلوارو موراتا ستاره گلزن و 24 ساله رئال مادرید رسما به باشگاه چلسی ملحق شد.

بیشتر… »

شیاطین سرخ حاضر هستند برای جذب تونی کروس، ستاره خط میانی رئال مادرید دخیا را راهی پایتخت اسپانیا کنند.

بیشتر… »

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که خیلی بعید است آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید به جمع شاگردان او اضافه شود.

بیشتر… »

اخبار حاکی از آن است که دانیلو، مدافع برزیلی رئال مادرید به زودی به چلسی ملحق خواهد شد.

از ابتدای تابستان اخبار زیادی در مورد تمایل کونته به جذب مدافع برزیلی رئال مادرید شنیده شده و به نظر می رسد سرمربی ایتالیایی به دانیلو وعده حضور در ترکیب ثابت چلسی را داده که همین موضوع این بازیکن را مجاب به مهاجرت به لندن کرده است.

 البته اگر دانیلو تصمیم به ماندن در مادرید را در سر داشته باشد، سران این تیم مشکلی ندارند اما درخشش مارکوس آلونسو و سزا آسپلیکوئتا در سیستم دفاع 3 نفره چلسی و اطمینان کونته به توانایی های هجومی دانیلو ممکن است این مدافع برزیلی را راهی چلسی کند.

در سال منتهی به جام جهانی، تصمیم دانیلو هنوز قطعی نشده اما اگر این مدافع تمایل به جدایی داشته باشد، زیزو از همین حالا جانشین او را مشخص کرده است که توماس مونیر از پاری سن ژرمن اولین گزینه جانشینی دانیلوست.

 همچنین اشرف حکیمی، ستاره جوان رئال که از آکادمی رشد کرده، می تواند گزینه دیگری برای آزمایش شدن در تور ایالت متحده باشد و ناچو فرناندز نیز تجربه حضور در پست دفاع راست را در سالهای اخیر در کارنامه داشته است.

بیشتر… »

کیلیان امباپه در منطقه کوهستانی آلپ سوئیس تمرینات پیش فصل را با موناکو سپری می کند.

ستاره 18 ساله موناکو مورد توجه رئال، پی اس جی، سیتی و آرسنال قرار دارد اما  ازهرگونه صحبت در مورد آینده خود پرهیز می کند.

با این حال او روز گذشته در محاصره خبرنگاران اسپانیایی تایید کرد که حضورش در موناکو تضمین شده نیست و ممکن است تا پایان فصل نقل و انتقالات به تیمی دیگر بپیوندد.

رئال مادرید حاضر نیست بیش از 7 میلیون یورو در سال به او پرداخت کند ولی مشکلی با پرداخت رقمی بیش از 100 میلیون یورو برای خرید امباپه ندارد. پی اس جی اما به این بازیکن آینده دار، پیشنهاد 12 میلیون یورو در سال داده است و حالا باید دید امباپه برای انتخاب تیم بعدی خود به پول توجه می کند یا اعتبار و بزرگی.

 مارکا امروز ادعا کرد که امباپه روز گذشته در پاسخ به درخواست یک هوادار 14 ساله برای امضای پیراهن رئال گفته است که نمی تواند این پیراهن را امضا کند و عذرخواهی کرده است دلیل این کار بدون شک شایعاتی است. که در صورت امضای پیراهن، حول محور او قوت می گرفت. امباپه قصد دارد این روزها با آرامش تمریناتش را انجام دهد و چشم به اتفاقاتی دارد که روزهای آینده رخ خواهند داد.

بیشتر… »
بازی بعدی
هفته سوم لالیگا
15:30 - 1396/6/18
لوانته
رئال مادرید
LaLiga Santander 2016/17
Pts
W
P
1
Real Sociedad
06
02
02
2
Barcelona
06
02
02
3
Leganes
06
02
02
4
Atletico de Madrid
04
01
02
5
Real Madrid
04
01
02
آخرین مطالب
افتخارات
12
European Cups
02
Fifa Club World Cups
03
Intercontinental Cups
04
European Super Cups
02
UEFA Cups
33
Ligas
19
Copa del Rey
10
Spanish Super Cups