قوانین کاربران

http://mihangallery.ir/wp-content/uploads/2014/05/real-madrid-logo-sport-hd-wallpaper-1920x1080-4606.jpg

هدف از وجود بخش نظرات انجام بحث در مورد مسائل جاری و ایجاد تعامل و افزودن آگاهی سایرین است . کانون هواداران رئال مادرید حق حذف نظرات نامناسب را که نقض قوانین اساسی برای مشارکت است برای خود محفوظ می داند :

1 - احترام به قوانین اساسی همزیستی : هر پیام توهین آمیز , زشت و ناپسند , سوء استفاده , تهدید یا تحریک به ارتکاب هرگونه عمل خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایرانی مجاز نیست .

2 - احترام به شان و منزلت انسان ها : این یک اصل است و برای رعایت آن نباید هیچگونه نظری با مضمون تبعیض نژادی , مذهبی , ملیتی و یا هر شرایط خاص اجتماعی دیگری ارسال شود .

3 - جعل هویت : جعل هویت افراد معروف و هر شخصیت حقیقی و حقوقی ممنوع می باشد و اکانت مسدود میگردد .

4 - احترام به کپی رایت : هرگونه کپی از مطالب بدون رعایت کپی رایت به این معناست که شما در واقع به صورت مستقیم و غیر مستقیم ضرری را به وب سایت وارد آورده اید . لذا رعایت کپی رایت و کمک به جلوگیری از آن برای همه ی استفاده کنندگان از خدمات کانون هواداران رئال مادرید لازم است .

5 - متناسب با موضوعات بحث کنید : ارسال نظرات تکراری در مطالب مختلف و یا بحث هایی که چه به صورت ناخواسته یا خواسته برای مقاصد تجاری باشد ممنوع است .

6 - تبلیغات به هر شکل ممنوع : از ارسال پیام تجاری و یا انتشار آدرس و شماره ی تلفن در نظرات خودداری کنید . پیام هایی مبنی بر تبلیغات یا پیشنهاد فروش کالا یا خدمات و یا انجام و ترویج نظرسنجی هایی با موضوع مسابقه , معرفی انجمن جهت دانلود چیزی و ارائه ی آدرس وب سایت ها ممنوع است و مطمئن باشید حذف خواهد شد و جلوی انتشار مجدد آنها گرفته خواهد شد .

لازم به ذکر است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ممکن است کانون هواداران رئال مادرید تغییراتی در قوانین اجرا کند و مدیران وب سایت میتوانند در این رابطه اطلاع رسانی نکنند . بنابراین لازم است هر چند وقت به این صفحه مراجعه و قوانین را مطالعه فرمایید .

تنها راه مکاتبه با مدیران سایت ایمیل و یا فرم تماس با ما می باشد . لذا در مورد مسائل مربوط به سایت از طرق دیگر تماس گرفته نشود .

کانون هواداران رئال مادرید یک وب سایت خصوصی است اما علاوه بر رعایت قوانینی که خود تعیین کرده است باید به قوانین کشور نیز عمل نماید . لذا شما مسئول محتوای نظرات ارسال شده ی خود هستید و گمان نبرید در اینترنت همه ی آزاد به انتشار هر نظری در رابطه با هر موضوعی هستند . اینترنت نیز مانند جامعه است و قوانینی برای هر دو وجود دارد .